ANTALYA DOĞALGAZ FUARI AÇILIYOR

DETAY Fuarcılık ailesi olarak 21 yıldır başarıyla gerçekleştirdiğimiz fuarlarımız arasında bulunan 2. Doğalgaz Klima ve İklimlendirme Teknoloji Fuarı, bu sene KOSGEB desteği ile Cam Piramit Fuar merkezin de 07-10 Eylül tarihlerinde kapılarını açacaktır.
Ülkemizde doğalgaz ısıtma sistemleri; verim bakımından en çok kullanılan ve en ekonomik yakıt türüdür. Antalya, hem nüfus olarak hem de mevcut konumundan dolayı önemli bir noktadadır. Doğan yakıt ihtiyacının çevre dostu doğal gaz ile karşılanması, Antalya’nın eşsiz doğasının bozulmaması ve temiz havasının kirlenmemesi için zorunlu hale gelmiştir. Akdeniz’in incisi konumundaki Antalya’da; doğal gaz sektörü 2013 yılı başından bu yana oldukça ilgi görmeye başlamış ve bu ilgi ve talepler sonucunda gerek doğal gaz dağıtımını üstlenen Enerya Antalya Gaz Dağıtım A.Ş, gerekse bu talebi karşılamaya hazır iç tesisat firmaları tarafından yapılan yatırımlar hızlanarak artmaya başlamıştır.
Doğalgazın Antalya’ya gelişiyle beraber Antalya halkı, hem ısınma maliyetini azaltacak hem de hava kirliliğinden kurtulacaktır Antalya halkının doğalgaz ürün ve hizmetleri konusunda bilmediği ve merak ettiği bir çok konu olacaktır.
Doğalgazın ne olduğu, nasıl daha verimli kullanılabileceği, Sektördeki marka ve firmaları, hangi bölgelerde ne zaman kullanılabileceği, tesisat döşetirken ve kombi alırken nelere dikkat edileceği gibi. Bütün bu konular ile ilgili tüketicinin bilgilendirilip ve bilinçlenmesi gerekmektedir.

07-10 Eylül 2017 tarihlerinde Antalya Cam Piramit’te gerçekleşecek olan Fuarımız bu amaca yönelik;
Firmaların hedef kitlesine ulaştığı,
Tüketicinin de ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetlere en kısa, en hızlı ve en kolay yoldan ulaşabildiği,
ihtiyaç ve merak ettiklerine çözüm bulduğu bir platform olacaktır.

ANTALYA DOĞALGAZ Fuarı sektör firmaları açısından ticari alış veriş için iyi bir alternatif olmasının yanında; çağdaş teknolojilerinin tanıtıldığı, konusunda uzman sektör temsilcilerinin doğalgazın kalite ve verimini arttırmaya yönelik bilgilerini bu konu ile ilgili sektör mensupları ve ziyaretçi halkımıza aktardığı önemli bir buluşma noktası olacaktır.

07-10 Eylül 2017 tarihlerinde, Makine Mühendisleri Odası Antalya şube işbirliğiyle gerçekleşecek Fuarımızda; Antalya Çevre Mühendisleri Odası Şube Başkanlığı, Antalya İnşaat Mühendisleri Odası Şube Başkanlığı, Antalya Müteahitler Odası Derneği Başkanlığı, Antalya Muhtarlar Derneği Başkanlığı, Serik Muhtarlar Derneği Başkanlığı ile görüşmeler tamamlanmış ve tam destek sözleri alınmıştır. Bunun yanında mevcut site yöneticilerinin fuarımıza katılımı ile ilgili gerekli çalışmalar yapılmış ve daha yoğun bir ziyaretçi için gerekli reklam çalışmalarına eklenmiştir. Doğalgazı uzun yıllardır kullanan otel satın alma ve teknik müdürleri ile organize sanayide doğalgaz kullanan firma yetkililerinin fuarımızı ziyaretleri için çalışmalarda fuarımıza canlılık katacaktır.
07-10 Eylül 2017 tarihlerinde gerçekleşecek fuarımızın;
Bu sene KOSGEB teşvik kapsamında olması katılımcı firmalarımız için büyük önem taşımaktadır.
Bu avantajla tüm sektör firmalarını fuarımızda yerlerini almaya davet ediyoruz.