huzurlu evlilik tuyolari

EVLİLİK FUARI 2018’E HAZIRLANIYOR

Her yıl Geleneksel olarak düzenlediğimiz, 16-19 Şubat 2017 tarihlerinde, Antalya CAM PİRAMİT Kongre Ve Fuar Merkezinde 12.sini gerçekleştirdiğimiz, “BİZ EVLENİYORUZ” EVLİLİK VE DÜĞÜN HAZIRLIKLARI FUARI, 65 firmanın katılımı , ve yaklaşık 17.000 ziyaretçi ile gerçekleşmiş olup; tedarikçi ve ihtiyaç sahiplerini biraraya getiren organizasyonumuz, her iki gurubun memnuniyeti ile sonuçlanmıştır.

7-11 Şubat 2018 Tarihlerinde Antalya  CAM PİRAMİT’te 13.sünü düzenleyecek olduğumuz,  “BİZ EVLENİYORUZ” EVLİLİK VE DÜĞÜN HAZIRLIKLARI FUARI’nın 2018 Yılı Çalışmalarına ara vermeden başlamış durumdayız. 7-11 Şubat 2018 tarihlerinde, yine Antalya CAM PİRAMİT Kongre Ve Fuar Merkezinde gerçekleştireceğimiz fuarımızdan, erken rezervasyon avantajı ile faydalanmak isteyen firmalarımız yerlerini almış ve hazırlıklarına başlamıştır.

Detay fuarcılık ailesi olarak, fuarımızın şuan itibariyle %60 doluluğa ulaşmasının gururu içindeyiz. Bu sorumluluk ve duyulan güvenin bilinci ile katılımcı firmalarımızın ve ziyaretçilerimizin maksimum verimi alması için çalışmalarımıza hız vermiş durumdayız. Tüm katılımcı Firma ve Sektör paydaşlarımıza teşekkür ederiz.