Cam Piramit Sabancı Kongre ve Fuar Merkezi

Türkiye’ nin en modern Kongre ve Fuar Merkezi olan Cam Piramit Sabancı Kongre ve Fuar Merkezi Konyaaltı falezleri üzerinde, yaklaşık 700.000 m²’ lik rekrasyon alanının içinde yer almaktadır. Cam Piramit Sabancı Kongre ve Fuar Merkezi 1 Ekim 1997 tarihinde Cumhur Başkanı Sn. Süleyman Demirel tarafından açılmıştır. Merkez yaklaşık 4.500 m²’ lik bir alan üzerinde oturmuş olup bodrum ve zemin kat olmak üzere iki katlıdır.

Gökkubbe Ulusal Fuar ve Kongre Merkezi

Bölgenin en büyük ve Isparta’nın ikinci kongre ve fuar merkezi olan Gökkubbe Ulusal Fuar ve Kongre Merkezi yaklaşık 50 dönüm arazi üzerine inşaa edilmiştir. Modern ve estetik mimarisiyle ihtiyaçları karşılamada  örnek oluşturacak bir yapıya sahiptir. Fuar alanı bürüt toplam 8.000 m2 kapalı, 4.500 m2 açık alandan oluşmaktadır. Isparta ve Göller Bölgesinin Fuar amacına yönelik kazandırılan Gökkubbe katılımcı firma ve ziyaretçiler için büyük avantaj sağlamaktadır.

Süleyman Demirel Kongre ve Sergi Sarayı

Isparta ve Göller Bölgesinin Fuar amacına yönelik oluşturulan Süleyman Demirel Kongre Ve Sergi Sarayı sosyal alanları ile birlikte 5000 m² kapalı 4,500 m² açık alandan oluşmaktadır. Fuar alanı Otogar yanı ve şehir merkezine 1 km lik bir mesafede olması ziyaretçi açısından büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Antalya Expo Center

Antalya Expo Center 40.000 m2 kolonsuz mimarisi ve 6 holüyle Fuar organizasyonları haricinde ; spor müsabakaları, lansmanlar  büyük kongreler, konserler, defileler vb organizasyon ve etkinliklere de ev sahipliği yapmıştır.

2013 yılında Antalya da düzenlenen en büyük incentive organizasyonu olan  Turkcell Elçiler Zirvesine ev sahipliği yapan Antalya Expo Center ; Anadolunun en büyük Show Arenası olarak anılmaya başlanmıştır.