huzurlu evlilik tuyolari

EVLİLİK FUARI 2021’YE HAZIRLANIYOR

15 yıldır Geleneksel olarak düzenlediğimiz, “BİZ EVLENİYORUZ” Evlilik ve Düğün Hazırlıkları Fuarımız, 02-06 Şubat 2022 tarihlerinde, KOSGEB desteği ile CAM PİRAMİT Fuar merkezinde açılacaktır.

Geçen yıl yine Antalya CAM PİRAMİT Kongre Ve Fuar Merkezinde 15.cisini gerçekleştirdiğimiz, “BİZ EVLENİYORUZ” EVLİLİK VE DÜĞÜN HAZIRLIKLARI FUARI, 68 firmanın katılımı ve yaklaşık 23.000 ziyaretçi ile gerçekleşmiş olup; tedarikçi ve ihtiyaç sahiplerini bir araya getiren organizasyonumuz, Hem katılımcı firmaların hem de ziyaretçilerin memnuniyeti ile sonuçlanmıştır.

02-06 Şubat 2022 Tarihlerinde Antalya CAM PİRAMİT’te 16.cısını düzenleyecek olduğumuz, “BİZ EVLENİYORUZ” Evlilik ve Düğün Hazırlıkları Fuarımız’ın 2022 Yılı Çalışmaları tüm hızı ile devam etmektedir.

Antalya CAM PİRAMİT Kongre Ve Fuar Merkezinde gerçekleştireceğimiz fuarımızdan, erken rezervasyon avantajı ile faydalanmak isteyen firmalarımız yerlerini almış ve hazırlıklarına başlamıştır.

Bu sorumluluk ve duyulan güvenin bilinci ile katılımcı firmalarımızın ve ziyaretçilerimizin maksimum verimi alması için yapılması gereken mümkün olan her tür çalışmanın gayreti içindeyiz.

Tüm katılımcı Firma ve Sektör paydaşlarımıza teşekkür ederiz.

 

Detaylı bilgi için Tıklayın )